יום ש', א’ בחשון תשע”ה
דף הבית אודות דבר המנהלת יחודיות בית הספר צוות ביה"ס חדר מורים יצירת קשר
יצירות בית ספרנו מתנוססות באתר.אתם מוזמנים להצביע בלייק עבור יצירותיכם.http://www.tavisrael i.net/listWorks.aspהאתר יוצר את העברה הווירלית ומעלה את המודעות לקניית כחול לבן בקרב מעגלים נוספים כמו משפחה וחברים.
קרא עוד...
אמא יקרה, מאמאנט גבעתיים פותחת את ההרשמה לעונת תשע"ה. הליגה הוקמה בחסות סגנית ראש העיריה, הגב' אור-לי ניב מחזיקת תיק החינוך המשלים, תרבות פנאי וקהילה ומנוהלת ע"י מחלקת הספורט ומאמאנט גבעתיים.
קרא עוד...
"נשק וסע" בית ספר כצנלסוןשלום למורי והורי בית הספרכמידי שנה גם השנה אנו נערכים לשמור על בטיחות ובטחון ילדינו במעבר החציה ברחוב הכנסת שמול בית הספר.קצת על המיזםאת הפרויקט מלווה עמותת "עיניים בדרכים" שהיא מוסד ללא כוונת רווח ושחזונה הוא לדאוג לסביבה בטוחה ליד בית הספר והפחתה של פקקים ותאונות.הפעילות שנעשית בשנים האחרונות הצליחה להפחית את הפקקים, הלחץ והצפירות באזור בית הספר בשעות הבוקר, דבר שגרם להגעת הילדים וכניסתם בצורה בטוחה, שקטה ונעימה. פיקוח של מבוגרים ועזרה למשמרות הבטיחות בהתמודדות המורכבת עם מאות כלי רכב ונהגים לחוצים בשעות הבוקר היא קריטית וחשובה להצלחת המיזם.בכל שנה יוצא כפעם אחת להתנדב.השנה תאריכי ההתנדבות ישלחו בתחילת השנה כך שלכל ההורים יהיה מספיק זמן להתארגנות
קרא עוד...
בעקבות פגישת הבוקר עם ההורים נוצר הצורך להקים פורום "מורה דרך".
קרא עוד...
אלימות היא פגיעה בכבוד האדם ובזכויותיו הבסיסיות! לכל אדם הזכות לחוש מוגן בסביבתו הקרובה והמוכרת . מערכת החינוך מחויבת לקדם את רמת החינוך, לאפשר תהליכים של הוראה ולמידה ולחנך לחברה סובלנית ולא אלימה. יצירת סביבה לא אלימה חיונית לתחושת המוגנות של התלמידים, להתפתחותם הרגשית והמוסרית, ללמידה ולרכישת מיומנויות וערכים של אזרחים במדינה דמוקרטית. הוראה ולמידה אינם אפשריים באקלים של אי-סדר ומשמעת לקויה. ההתמודדות עם אלימות היא משימה משותפת לכל חברי קהילת בית הספר והקהילה שבית הספר ממוקם בה. חיוני ליצור שיתופי פעולה בין כל הגורמים הרלוונטיים – צוות המורים, התלמידים, הורי התלמידים וגורמים בקהילה וביישוב. (מתוך חוזר מנכ"ל סא/4 ג)
קרא עוד...
תכנית לימודים נוספת (תל"ן) לשנת תשע"ד - מחשבים, פינת החי, קונסרבטוריון ותקשורת בינאישיתראו את המצגת המצורפת
קרא עוד...
מפגשי שישי-אישי עם המנהלת אביבה נועדו לחזק את הקשר בין המנהלת לתלמידים ולתת אווירה נעימה בבית הספר, לציין את נקודות החוזק ולטפל בנקודות החולשה.
קרא עוד...
קרא עוד...
תכנית אמירים למצויינות בחינוך, "השמים הם הגבול..."
קרא עוד...
מצורפת מצגת תל"ן לשנת הלימודים תשע"ה
קרא עוד...
"אני חושב שהכשרת הדיבייט בבתי ספר היא הכשרה בעלת ערך רב לפוליטיקה, משפט, עסקים או ועדות קהילתיות.מערך ה"תן וקח" בדיבייט, בדיקת הרעיונות, הוא חיוני לדמוקרטיה. נואם טוב צריך לא רק ללמוד את החומר התומךבטיעונים שלו, אלא חייב גם לנתח וללמוד בקפדנות את הטיעונים הצפויים של מתנגדיו."ג'ון קנדי, נשיא ארה"ב, 0691
קרא עוד...
מצורפים שלושה טפסים.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
במסגרת סדרת המפגשים "הורים מקוונים לרשת בטוחה" מצ"ב קישור לשתי ההרצאות
קרא עוד...
מצ"ב קובץ טיולים תשע"ה
קרא עוד...
לנוחיותכם מצורפת התוכנית הבית ספרית לטיולים בשנת הלימודים תשע"ד לכל שכבות הגיל.
קרא עוד...
קרא עוד...
מאמר מעולה שתורגם לעברית.http://adhdshop.blogspo t.co.il/2014/06/50-addadhd.html
קרא עוד...
קרא עוד...
מצורף פלייר הכולל פרטי התקשרות.
קרא עוד...
קרא עוד...
לוח מודעות
מורה דרך
מרחבי כיתות
שישי אישי תשע"ה
מקצועות הלימוד
לוח אירועים חודשי
"אמירים" - מצויינות בחינוך
תל"ן
קונסרבטוריון
פינת החי
מצעד הספרים
לוח צלצולים
תכנית פיתוח מנהיגות סביבתית
גלישה בטוחה
מועצת התלמידים
טיולים
"מעת לעט" עיתון בית ספר
ארגז כלים
ועד הורים מוסדי
אפטר סקול - מועדונית
90 שנה לגבעתיים
גלריית תמונות
תקנון בית הספר
אורט - שקוף
למידה בשעת חירום
חיפוש באתר