יום ה', יא’ באייר תשע”ח
אודות דבר המנהלת צוות ביה"ס חדר מורים
יחודיות בית הספר הנהגת הורים מידע שימושי
יצירת קשר תל"ן - תוכנית לימודים נוספת בכצנלסון נותנים מכל הלב קוד ורובוטיקה
 
קרא עוד...
לוח צלצולים
"בקהיליית בי"ס כצנלסון אסורה כל התנהגות מסכנת או פוגעת באדם או בכבודו,ברכוש ובסביבה."על תכנית מורה דרך תוכלו ללמוד במצגת המצורפת.
קרא עוד...
קרא עוד...
על מנת שהמידע האישי שלנו יישמר פרטי ומוגן, עלינו ללמוד כיצד להשתמש באמצעי שבידנו באופן מושכל ובטוח. התנהלות מיטבית עם אמצעים אישיים חשובה לכל אחד וחיונית כשמדובר בתלמידים ומורים בבתי הספר המקיימים למידה באמצעים טכנולוגיים. במסמך זה ניתן למצוא הנחיות והמלצות עיקריות על אודות התנהלות מיטבית בשימוש האמצעי האישי, כך שנוכל לפעול באמצעותו בבטחה תוך כדי שמירה על הפרטיות.
קרא עוד...
הורים רבים עשויים לטעון כי אין הם מבינים דבר וחצי דבר באינטרנט. להורים אלה צריך להגיד – אין צורך להיבהל. שיתוף פעולה עם ילדיכם הוא אחד הדרכים ללמוד את התחום. האינטרנט איננו מסובך להבנה ואין צורך להיות עכברי אינטרנט כדי להבחין בין טוב לרע בתחום זה. כמו כן, פיקוח על ילדים באינטרנט עלול להיתפס כחדירה לפרטיות הילדים. ישנן דעות רבות בעד ונגד בנושא זה. בכל אופן, מומחי אינטרנט המודעים לסכנות בתחום, טוענים כי מומלץ לפקח על פעילות הילדים, מה גם, שאם הילדים מסתבכים, האחריות כמובן נופלת עליכם – ההורים.
קרא עוד...
לאן ניתן לפנות ועם מי ניתן להתייעץ במקרה של פגיעה ברשת? משרד החינוךטופס דיווח על אירוע חריג ברשת. משרד החינוך האגף לפניות ותלונות הציבור וקו פתוח לתלמידים.1-800-222-003 המשרד לביטחון פנים הפניה היא דרך רכזי מצילה ומנהלי עיר ללא אלימות ברשויות המקומיות. משטרת ישראל (במקרה של אירוע פלילי) מוקד 100 או תחנת המשטרה הקרובה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מרכז פל"א - פוטנציאל לימודי אישיהמרכז יפעל בתוך ביה"ס בימים: א', ב', ד', ה' בשעות 17:45-15:00(מספר ימי הלימודים יקבע ע"פ מספר הנרשמים).בחגים ובחופשות לא יתקיימו לימודים במרכז הלמידה.מועדי הרישום למרכז הפלא מתקיימים :ימים שלישי ורביעי 27.9-28.9 בין השעות 15:00- 17:45 בכיתה ז'1 בקומה הראשונה בבית הספר. בשלב הראשון חובה להגיע ולהירשם (לא ניתן לקיים רישום טלפוני)בשלב השני, רק לאחר ההרשמה בבית הספר ניתן ללשלם טלפונית במרכז הגבייה והרישום במרכז שז"ר. בברכה, מעיין ולד מנהלת מרכז פל"א פוטנציאל, לימודי, אישי
קרא עוד...
מצורפת בהמשך רשימת ציוד לתלמידי הכיתות השונות.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
הכנת ציוד לשנה"ל תשע"ז
לוח מודעות תשע"ז
מנשר חודשי
גלישה בטוחה
מרחבי כיתות
פינת החי
תכנית פיתוח מנהיגות סביבתית
גלריית תמונות
ארגז כלים
מידע שימושי
תל"ן - תכנית לימודים נוספת
בכצנלסון נותנים מכל הלב
קוד ורובוטיקה
גבעתיים בת 95
שבוע גלישה בטוחה
אתרי בוגרים
למידה בשעת חירום