יום ג', כג’ באייר תשע”ו
אודות יצירת קשר דבר המנהלת צוות ביה"ס יחודיות בית הספר חדר מורים.
על מנת שהמידע האישי שלנו יישמר פרטי ומוגן, עלינו ללמוד כיצד להשתמש באמצעי שבידנו באופן מושכל ובטוח. התנהלות מיטבית עם אמצעים אישיים חשובה לכל אחד וחיונית כשמדובר בתלמידים ומורים בבתי הספר המקיימים למידה באמצעים טכנולוגיים. במסמך זה ניתן למצוא הנחיות והמלצות עיקריות על אודות התנהלות מיטבית בשימוש האמצעי האישי, כך שנוכל לפעול באמצעותו בבטחה תוך כדי שמירה על הפרטיות.
קרא עוד...
הורים רבים עשויים לטעון כי אין הם מבינים דבר וחצי דבר באינטרנט. להורים אלה צריך להגיד – אין צורך להיבהל. שיתוף פעולה עם ילדיכם הוא אחד הדרכים ללמוד את התחום. האינטרנט איננו מסובך להבנה ואין צורך להיות עכברי אינטרנט כדי להבחין בין טוב לרע בתחום זה. כמו כן, פיקוח על ילדים באינטרנט עלול להיתפס כחדירה לפרטיות הילדים. ישנן דעות רבות בעד ונגד בנושא זה. בכל אופן, מומחי אינטרנט המודעים לסכנות בתחום, טוענים כי מומלץ לפקח על פעילות הילדים, מה גם, שאם הילדים מסתבכים, האחריות כמובן נופלת עליכם – ההורים.
קרא עוד...
לאן ניתן לפנות ועם מי ניתן להתייעץ במקרה של פגיעה ברשת? משרד החינוךטופס דיווח על אירוע חריג ברשת. משרד החינוך האגף לפניות ותלונות הציבור וקו פתוח לתלמידים.1-800-222-003 המשרד לביטחון פנים הפניה היא דרך רכזי מצילה ומנהלי עיר ללא אלימות ברשויות המקומיות. משטרת ישראל (במקרה של אירוע פלילי) מוקד 100 או תחנת המשטרה הקרובה.
קרא עוד...
"בקהיליית בי"ס כצנלסון אסורה כל התנהגות מסכנת או פוגעת באדם או בכבודו,ברכוש ובסביבה."על תכנית מורה דרך תוכלו ללמוד במצגת המצורפת.
קרא עוד...
תוכלו להקליק על הקישור לסרטון היו טיוב. ג א ו ו ה !
קרא עוד...
קרא עוד...
באיזה גיל מותר לרכוב והיכן? על-פי חוק, רכיבה על אופניים חשמליים מותרת מגיל 14 בלבד! מגיל 14 ועד גיל 16 הרכיבה מותרת בשבילי אופניים מסומנים בלבד.מעל גיל 16 ניתן לרכוב על הכביש רק במקרים בהם אין שביל רכיבה ייעודי– וזאת בהתאם לחוקי התנועה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
החלוקה תתבצע ביום חמישי 27.8.2015 בין השעות 17:00 ל19:00
קרא עוד...
ביום חמישי 23/8 בין השעות 12:00-14:00יחולקו ספרי לימוד לכיתות ז' מצ"ב רשימת הספרים
קרא עוד...
קרא עוד...
מאמר מעולה שתורגם לעברית.http://adhdshop.blogspo t.co.il/2014/06/50-addadhd.html
קרא עוד...
אחרי שנים שהן בילו בבית הספר וגדלו היטב, להקת הברבריות (זן של ברווז) עברו לבית מגורים חדש וגדול העונה למידות שלהן.
קרא עוד...
קרא עוד...
מצעד הספרים   |  מורה דרך   |  קונסרבטוריון   |  פינת החי   |  טיולים   |  ועד הורים מוסדי   |  אורט - שקוף
גלישה בטוחה
לוח מודעות
מרחבי כיתות
מקצועות הלימוד
"מעת לעט" עיתון בית ספר
תל"ן
תכנית פיתוח מנהיגות סביבתית
ארגז כלים
גלריית תמונות
ארכיון
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS